Anna Kałuża-Wieczorek - ZnanyLekarz.pl
Kosmetolog Magdalena Wicher
Opinie DOSKONAŁA
Na podstawie 27 opinii
Polecam serdecznie usługi Kliniki, fachową i profesjonalną obsługę, a także przemiłą atmosferę. Dzięki wysokiej jakości usług oraz sprzętu mogę się cieszyć efektami zabiegu.
Michaela Pietrek-Stolarska
Michaela Pietrek-Stolarska
2023-01-31
Najlepsza klinika! Polecam
Agnieszka Ryfka
Agnieszka Ryfka
2023-01-30
Pani doktor jest specjalistką w tym co robi. Od 2019 r. regularnie przychodzę do gabinetu na botoks i zawsze wychodzę zadowolona. Pełen profesjonalizm i wiedza, a sama klinika - cud miód. Polecam serdecznie!
Magda Sz.
Magda Sz.
2023-01-20
Serdecznie polecam tę klinikę, profesjonalizm pod każdym względem, bardzo ciepła i miła atmosfera. Można śmiało stwierdzić, że Pani Ania to lekarz z powołania, bogata wiedza i doświadczenie a przy tym bardzo sympatyczna i komunikatywna. Miejsce z bardzo bogatą ofertą zabiegów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
Jolanta Zmuda
Jolanta Zmuda
2023-01-19
Pełen profesjonalizm. Co najważniejsze- LEKARZ- nie kosmetyczka. W klinice czysto, recepcja zawsze chętna do pomocy. Zabiegi szczegółowo omawiane i dobierane pod pacjenta. Jedyna klinika medycyny estetycznej warta polecenia pod każdym względem. Wrócę na pewno! ❤️‍🔥
Kasia
Kasia
2022-12-16
Witam!!Polecam Bardzo dobry specjalista medycyny estetycznej !!!
Żaneta K
Żaneta K
2022-12-09
Miła i ciepła atmosfera już na samo wejście do salonu, profesjonalna obsługa w gabinecie i bardzo sympatyczna Pani Doktor ❤, która krok po kroku wszystko wyjaśnia. Polecam bardzo gorąco
J. Polak
J. Polak
2022-12-08
W klinice korzystam z zabiegów laserem frakcyjnym. Polecam przede wszystkim za profesjonalizm i podejście do pacjenta. Za każdym razem wiem, że jestem w dobrych rękach. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów i opieki.
Kornela Górecka
Kornela Górecka
2022-11-17
Polecam miejsce i usługi! Przede wszystkim profesjonalny zespół , bezpieczeństwo Pacjenta (primum one), doskonały sprzęt medyczny-bezpieczeństwo no 2, pewność i jakość usług. Pani Dr oraz zespół wspaniałe osoby ! Wiem , że jestem w pewnych rękach (czytaj wykwalifikowana kadra, miejsce , czas dla pacjenta ).
Natalia Bogdal
Natalia Bogdal
2022-11-16
Pełny profesjonalizm. Polecam!
Natalia Wicińska
Natalia Wicińska
2022-11-16
DODAJ OPINIĘ