Według problemu

Znajdź odpowiedni zabieg według problemu:

Lista zabiegów - Odmłodzenie skóry

Rewitalizacja skóry dłoni

Zabieg mezoterapii dłoni poprawia kondycję skóry dłoni poprzez dostarczenie skoncentrowanych substancji odżywczych bezpośrednio do głębszych warstw skóry.

Sprawdź

Stymulatory tkankowe

Stymulator tkankowy jest nowoczesnym preparatem do iniekcji skórnej, które stosuje się w celu pobudzenia produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.

Sprawdź

Lipotransfer

Lipotransfer pod oczy, dostępny w Klinice Wieczorek Opole, to innowacyjny zabieg medycyny estetycznej, który zapewnia pacjentom odmłodzenie spojrzenia i poprawę jakości skóry wokół oczu.

Sprawdź

Fibryna bogatopłytkowa

Fibryna bogatopłytkowa to innowacyjny zabieg medycyny regeneracyjnej, który wykorzystuje naturalne substancje obecne we krwi pacjenta, w celu stymulacji procesów gojenia i regeneracji tkanek.

Sprawdź

Osocze bogatopłytkowe

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to innowacyjny zabieg, który opiera się na wykorzystaniu naturalnego preparatu jakim jest osocze pochodzące z krwi pacjenta.

Sprawdź

Kwas polimlekowy

Preparat aktywuje procesy regeneracji i stymuluje komórki do produkcji kolagenu, dzięki czemu następuje odbudowa struktury skóry.

Sprawdź

Laser Tulowy

Zabieg z użyciem lasera tulowego wyrównuje koloryt, wygładza zmarszczki i blizny potrądzikowe, a także likwiduje duże pory i pomaga zwalczyć melasmę naskórka.

Sprawdź

Mezoterapia mikroigłowa

Zapraszamy do naszej kliniki medycyny estetycznej w Opolu, gdzie oferujemy rewitalizującą mezoterapię igłową.

Sprawdź

Radiofrekwencja mikroigłowa

Nasza klinika medycyny estetycznej Wieczorek w Opolu oferuje innowacyjny zabieg radiofrekwencji mikroigłowej, który wykorzystuje zaawansowaną technologię do rewitalizacji i odmłodzenia skóry.

Sprawdź

Masz pytania?

Zostaw swoje dane. Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie

Zamawiam rozmowę

Tu zamówisz wizytę