Zabieg Easy TCA jest jednym z głębiej penetrujących, a za razem bezpiecznym peelingiem. W zależności od ilości nałożonych warstw działa on na różnych poziomach skóry powodując zróżnicowane złuszczanie- od średnio nasilonego do tzw. efektu zrzucania skóry przez jaszczurkę.

Peelingi medyczne – Easy TCA pain control

Swoją wyjątkowość i duży profil bezpieczeństwa zawdzięcza między innymi preparatowi Post Peel Mask, który pomaga zapobiegać działaniom niepożądanym i poprawia skuteczność samego peelingu. Dzięki zawartości kwasu fitowego ma silne działanie antyoksydacyjnie i gojące na skórę, co sprawia, iż zatrzymuje reakcję zapalną, a także dolegliwości bólowe i pieczenie skóry.

 

Easy TCA Pain Control dzięki dodatkowi fenolu, który działa przeciwbólowo zapewnia pełen komfort podczas zabiegu.
Peeling Easy TCA dzięki penetracji do warstwy brodawkowatej skóry silnie stymuluje fibroblasty do wytwarzania większej ilości kolagenu i elastyny w obrębie skóry właściwej co prowadzi do wyrównania struktury skóry, spłycenia blizn potrądzikowych oraz poprawy jakości i napięcia skóry.
W przypadku uporczywych i drobnych przebarwień, celem uzyskania lepszego efektu, zabieg też można poprzedzić punktową aplikacją preparatu Only Touch.

Wskazania:
Fotostarzenie
Zmarszczki
Trądzik i blizny potrądzikowe
Zmarszczki palacza
Zmiany barwnikowe, przebarwienia słoneczne

Efekty:
Głębokie złuszczenie naskórka sprawia, iż płytkie zmarszczki znikają, blizny potrądzikowe stają się mniej widoczne przez ich spłycenie, a skóra odzyskuje swój jednolity kolor oraz blask.
Dla uzyskania najlepszych efektów peeling należy wykonać w serii 3-4 zabiegów w odstępach 2 tygodniowych.

Peelingi medyczne

Przeciwwskazania:
Ciąża i laktacja
Aktywne infekcje wirusowe np. opryszczka w obrębie okolicy poddawanej zabiegowi
Tendencja do występowania przerosłych blizn
Na tydzień przed peelingiem nie należy stosować preparatów drażniących skórę
Nie należy golić okolic poddawanych peelingowi w dniu zabiegu