Bezoperacyjny sposób na trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to metoda małoinwazyjnego modelowania sylwetki, która polega na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji (mieszanki fosfatydylocholiny i deoksycholatu)
powodującej pękanie i likwidację komórek tłuszczowych, a uwolnione tłuszcze są metabolizowane i wydalane z organizmu.
W miejscu wstrzyknięcia powstaje stan zapalny tkanki tłuszczowej, przez kilka dni może występować miejscowa bolesność, obrzęk, a nawet drobne krwiaki.
Lipoliza iniekcyjna jest alternatywą dla bolesnych zabiegów jak na przykład liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu. Jest to obecnie najbezpieczniejsza i stosunkowo niedroga metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru ciała, jednakże nie jest to sposób na walkę z otyłością czy odchudzanie całego ciała.

Lipoliza iniekcyjna wykonywana jest w miejscach, w których najczęściej następuje nadmierne nagromadzenie tkanki tłuszczowej, takich jak okolica podbródka i brody, policzków, brzucha, ramion, ud oraz pośladków.

W celu osiągniecia oczekiwanego efektu należy wykonać serię zabiegów na daną okolicę, najczęściej od 3 do 5. Ważne jest również przestrzeganie diety i systematyczne uprawianie sportu.

lipoliza-oferta

Przeciwwskazania:
Ciąża i karmienie piersią
Aktywna choroba nowotworowa
Stosowanie leków przeciwzakrzepowych
Choroby wątroby i nerek
Czynne infekcje
Choroby autoimmunologiczne
Niewyrównana cukrzyca
Skłonność do tworzenia bliznowców/blizn przerostowych